Doprava

Spôsob dopravy

Doprava je realizovaná prostredníctvom kuriérskych spoločností Slovak Parcel Service s.r.o. a Toptrans EU a. s. Zásielka bude doručená do 24 hodín od podania. O odoslaní tovaru budete informovaný e-mailom.
Nakoľko si kuriérska spoločnosť vyhradzuje právo uskutočniť doručenie zásielky až po telefonickom kontakte, prosíme Vás, aby ste v objednávkovom formulári nezabudli uviesť telefonický kontakt, zároveň je nutné vyplniť takú adresu doručenia, na ktorej budete zastihnuteľný počas dňa medzi 8.00 - 18.00 hod. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je potrebné uviesť okrem Vášho mena taktiež názov a adresu firmy.

Cena prepravy v rámci územia SR:

 Cena zásielky  Prepravné        Prepravné 

  (platba vopred)  (dobierka) 
 Do 100 € 4,90 €        5,90 €      
 Do 300 € 9,90 €        10,90 €   
 Do 600 € 14,90 €        15,90 €            
 Nad 600 € 29,90 €        30,90 €              

Dodacia doba

Pri objednávke tovaru, ktorý nie je skladom, je dodacia doba 3-4 týždne od spracovania objednávky. V prípade objednávky tovaru, ktorý je skladom, je dodacia lehota 1-3 pracovné dni od spracovania objednávky. Ak z nejakého dôvodu nie je možné tieto lehoty dodržať (tovar nie je na sklade u dodávateľa), budeme Vás o tom bezodkladne informovať.
V prípade, že Vás zaujíma dostupnosť tovaru, ktorý je dočasne nedostupný, neváhajte nás kontaktovať a my vám v krátkom čase zistíme časovú dostupnosť, nakoľko však dodávateľ pravidelne dopĺňa skladové zásoby vyčerpaných produktov, dodacia doba je aj pri produktoch s dočasnou nedostupnosťou vo väčšine prípadov prijateľná.